KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7085116
nr 708 5116
Blandteknik
2 st. signerade, 50-tal, ca 25x20
Utrop:
300 kr
Såld:
550 kr
måndag 8 augusti 2011
kl 18:53:54
200 kr
150 kr
250 kr
300 kr
500 kr
400 kr
500 kr